Gratulacje z okazji chrztu

Dzisiaj zdarzył się niesamowity cud, bo na światowym życiu pojawił się anioł stróż. Musi chronić twoją piękną córkę, dać jej szczęście. Mamy nadzieję, że anioł na pewno poradzi sobie z tym zadania postawione przed nim zadania, dzięki którym wszelkie kłopoty, a nawet smutek, zły nastrój nigdy nie dogonią uroczej księżniczce.Niech Pan poprowadzi twoją córkę po ścieżce życia, otwierając tylko właściwe drzwi.Proszę przyjąć moje szczere gratulacje wspaniałe wakacje!

Drodzy rodzice, spójrzcie na swoją małą ślicznotkę, dzisiaj czuje wagę tego, co się dzieje i wygląda bardzo dojrzale. Malutka dziś znalazła swojego opiekuna w niebie, teraz będzie się nią stale opiekował anioł.Chciałbym pogratulować tak naprawdę ważnego wydarzenia w życiu Twojej rodziny. Ciesz się każdym dniem swojej księżniczki, pozwól jej dorastać szczęśliwie, niech omijają ją problemy i choroby. Przed Twoją rodziną jeszcze tyle ciekawych i ważnych rzeczy, że powinieneś życzyć sobie więcej siły i cierpliwości, aby poradzić sobie ze wszystkimi radościami, pierwszymi smutkami. Twój mały kwiatek będzie pod opieką od dzisiaj. Szczęście dla Ciebie, radość i miłość.

Dzisiaj Twoje dziecko ma drugie imię, które uchroni go przed przeciwnościami losu, teraz ma anioła stróża i rodziców chrzestnych. Pomogą chrześniakowi wybrać właściwą ścieżkę i podążać nią z godnością przez całe życie, mając wewnętrzny rdzeń! Życzymy, aby chrześniak dorósł po prostu, nigdy nie tracił serca i kochał ludzi!

Gratuluję chrztu i życzę w ten jasny dzień, aby anioł stróż był zawsze z tobą i oświetlał twoją ścieżkę życia, aby niebo dało ci szczęście i dobro, radość i miłość, aby twój los był hojny w życzliwe prezenty i szczere emocje.

Rodzice, dzisiaj ochrzciliście swojego syna. Chcę życzyć dziecku zdrowia i siły, ponieważ musi dorosnąć i cię zadowolić. Niech Pan wyciągnie rękę i zagwarantuje maksymalną ochronę przed wszelkimi przeciwnościami losu. Życzę szczęścia i powodzenia, silnej rodziny, która z pewnością ucieszy Cię odpornością na wszelkie czynniki zewnętrzne.Drodzy rodzice, dzisiaj zostałam matką chrzestną Państwa syna i oczywiście dołożę wszelkich starań, aby mieć na niego pozytywny wpływ, być godnym przykładem. Niech odczuje naszą troskę i pełną szacunku postawę, bo tak silnych uczuć, jak szczera miłość rodzinna, nic nie zastąpi. Z okazji chrztu mojego syna chcę ci pogratulować, wierząc, że twoje życie na pewno się dobrze ułoży. Proszę, bądźcie wszyscy razem, bez względu na to, jakie strome zakręty przygotował los. Bądź naprawdę szczęśliwy.