Gratulacje z okazji chrztu

Dzisiaj wszyscy słyszeliśmy w kościele śpiew aniołków, towarzyszących twojej córeczce w nowym, tajemniczym świecie, który dał jej prawdziwego opiekuna w osobie anioła stróża i imiona rodziców . Ten dzień jest bardzo ważny nie tylko dla dziecka, ale także dla rodziców chrzestnych, ponieważ w obliczu Boga przysięgli, że zostaną rodzicami dla tego dziecka, będą je chronić i prowadzić, pomagać w każdej sytuacji i zawsze je wspierać. Rodzice chrzestni, nie wypowiadaliście słów łatwo, ale podjęliście zobowiązania, teraz macie córkę. Niech więc ten mały aniołek zawsze czuje twoją ochronę, ciepło i miłość. Być może na świecie nie ma nic piękniejszego niż oczy niewinnych dzieci, dziś Ci ufały, więc zrób wszystko, aby była szczęśliwa.

Pan pobłogosławił dziś tę małą dziewczynkę i dał jej małego aniołka, który teraz stanie się jej wiernym towarzyszem i niewidzialnym obrońcą. Córko, obok ciebie ludzie, którzy nazywali cię swoim dzieckiem przed ikonami, przysięgali cię chronić i prowadzić cię właściwą ścieżką. Żadne trudy i zła pogoda nie boją się teraz naszego domu, ponieważ jesteś pod taką ochroną swoich bliskich i przyjaciół. Wkrótce postawisz pierwsze kroki, wypowiesz pierwsze słowa, lata szybciej przelecą. Upewnij się, kochanie, że twój anioł stróż zawsze będzie tam, po prostu zadzwoń do niego, a na pewno pomoże w każdym biznesie. Niech każdy nowy dzień napełnia Cię energią, dobrocią i siłą do nowych osiągnięć.

Gratulujemy chrztu.Życzę dziecku szczęścia i zdrowia, pokoju i miłości, jasnego dzieciństwa i dobrego samopoczucia w życiu. Niech Bóg zabierze Ci wszelkie kłopoty, niech każdego dnia, drogie dziecko, obdarzy Cię radością, uśmiechem, śmiechem, zachwytem i ciekawym hobby.

Chcę pogratulować mojej ukochanej rodzinie chrztu ich pięknego dziecka. Każdemu z Was życzę dobrego zdrowia, szczęścia i powodzenia we wszystkim. Niech w Twojej rodzinie panuje harmonia i wygoda, a także wzajemne zrozumienie i szacunek. Dziś ważny dzień dla Twojego wspaniałego syna, dlatego przede wszystkim chciałabym pogratulować mu wakacji, a także powiedzieć, że zachowywał się dziś idealnie, choć wiele rzeczy było dla niego nieprzyjemnych. Niech dorośnie jako silny i zdrowy chłopiec, osiągnie sukces w szkole, w sporcie, w pracy. Jestem pewien, że zachwyci Cię swoimi osiągnięciami. A od dziś będzie pod opieką Boga, a to jest wiele warte. Chcę, żebyś cieszył się tym cudownym dniem. Miłego świętowania! Niech ten dzień przyniesie Ci wiele pozytywnych i przyjemnych emocji. Wesołych Świąt!