Gratulacje z okazji chrztu

Gratuluję dziecku chrztu i życzę, aby aniołek dziecka nigdy nie opuszczał skrzydeł i zawsze chronił go przed wszelkimi kłopotami, trudami, dolegliwościami i smutkami. Niech dziecko wyrośnie na szczęśliwe i zdrowe dziecko, niech rodzice i rodzice chrzestni zawsze otaczają swoje dziecko miłością, troską, pięknymi marzeniami, niech Pan rzuci światło dobra i pomyślności na ścieżkę życia dziecka.

Drogie dziecko, w tym dniu stałeś się częścią Boga! Nie trać wiary – bądź silny duchem i sercem! Oświecenie dla ciebie, powodzenia w twoim przeznaczeniu i pomyślności na ziemi! Kochaj mamę i tatę, a także wszystkich krewnych! Nigdy nie bądź bezduszny w duszy, nie zapominaj o bliskich i nie zostawiaj przyjaciół. Są także częścią Ciebie, Twojego życia i przeznaczenia! Życzymy zdrowia, szczęścia, radości, powodzenia! Nigdy nie zbaczaj z ziemskiej ścieżki – na pewno zaprowadzi Cię ona do najlepszych! Stań się mądry i silny, odważny i odważny, miły i piękny! I pamiętaj – nie jesteś sam! Zawsze przyjdziemy Ci z pomocą, pomożemy w trudnych chwilach! A Pan Bóg wskaże właściwą drogę i zaproponuje wyjście z każdej sytuacji. Najważniejsze, żeby nie stracić siebie i swojej wiary! Rozwijaj się!

Niech niebiosa uśmiechają się do Ciebie tego dnia, a gwiazdy w nocy dadzą Ci najjaśniejsze i najpiękniejsze sny. Od tego dnia stałeś się chrześcijaninem i rozpoczął się nowy etap w twoim życiu, jasny, piękny i czysty.Chociaż ścieżka chrześcijanina nie jest tak łatwa i jasna, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, przyniesie ci wiele nagród i sukcesów w życiu, radości i zwycięstw na drodze do doskonałości chrześcijanina i chrześcijańskiego wyczynu, pierwszego wejdź na drogę, na którą był dla ciebie chrzest, nawrócenie się na chrześcijaństwo i znalezienie anioła stróża, który będzie cię chronił i ochraniał na tej ścieżce, dając radość, pokój i pokój oraz kierując twoje myśli we właściwym kierunku. Rozwijaj się jak chrześcijanin, a życie przyniesie Ci wiele radości i powodzenia na drodze. Powodzenia we wszystkich twoich przedsięwzięciach!

Niech Pan zachowa cię od niepowodzeń i kłopotów. Życzę Ci wielkiego szczęścia, pełnej miłości do życia, radości. Niech twoja rodzina prosperuje i prosperuje. Powodzenia i sukcesu w każdym przedsięwzięciu. Spokój, ciepło w duszy.

Gratulujemy dziecku i rodzicom ich chrztu. Szczerze życzę, aby dziecko dorastało w rodzicielskiej miłości i trosce, aby rodzice chrzestni byli tam zarówno w trudnych chwilach, jak i w chwilach radości, aby Pan chronił Twoje dziecko od wszelkich kłopotów i zazdrości. Szczęście i pokój na prawosławnej ścieżce dziecka!