Gratulacje z okazji chrztu

Dziś dzwonek i Boże błogosławieństwa zostały udzielone twojej córce. Teraz urodziła w nowym świecie – duchowym. Za jej sukces są odpowiedzialni rodzice chrzestni, którzy muszą prowadzić swoją córkę imienną na ścieżce dobroci i światła, rozwijać się w jej miłości i miłosierdziu dla wszystkich wokół. Nie ma nic większego na świecie niż sakrament chrztu. W tym momencie przed Panem pojawia się niewinne dziecko, przyjmując dar Jego błogosławieństwa, a anioł jako obrońca życia. Rodzice, serdecznie gratuluję Wam tak ekscytującego i znaczącego momentu w życiu Waszego dziecka. Pozwól mu spać spokojnie w swojej kołysce, teraz jest zdecydowanie chroniona przez skrzydło swojego anioła od wszystkiego co złe i złe, jest otoczona światłem i dobrocią.

Gratulujemy chrztu Twojego słodkiego dziecka. Życzymy mu zdrowego i szczęśliwego dorastania. Niech jego rodzice radują się na każdym kroku w jego życiu. Niech Pan go zachowa. Kochaj i troszcz się o swoje dziecko przez wiele lat.

Moi drodzy, dzisiaj jest ważny dzień dla waszej rodziny, a szczególnie dla waszego chłopca – tego pięknego psotnego stworzenia. Gratuluję chrztu syna i życzę zdrowia, szczęścia, pomyślności dla rodziny i wzajemnego zrozumienia. Chcę, abyście zapamiętali ten dzień, ponieważ to święto ma naprawdę wielkie znaczenie dla każdej osoby. To właśnie od tego momentu twój słodki i miły chłopczyk będzie pod opieką Boga, co oznacza, że ​​zawsze będzie spokojny, bo jest chroniony.Gratuluję Ci tego wspaniałego wydarzenia, a także pragnę, abyś spróbowała zapamiętać maksymalną ilość chwil, bo ten dzień jest dla Ciebie naprawdę bardzo ważny. Wesołych świąt, moi drodzy! Dziś jesteście najszczęśliwszymi rodzicami, a dziś Twoje dziecko po prostu zaskakuje swoją nadpobudliwością.

Z całego serca gratuluję Ci tego wspaniałego wydarzenia, chrztu Twojego dziecka. Życzę Twojej rodzinie pokoju, harmonii w Twoim domu, zdrowia Twojemu Aniołowi i Tobie, pomyślności, siły i możliwości, aby zawsze pozostać szczęśliwą rodziną, aby wraz z rodzicami chrzestnymi zawsze dawać radość, miłość i opiekę drogocennemu dziecku.

Serdecznie gratuluję chrztu i życzę silnej wiary i powodzenia, jasnej drogi i wielkich nadziei, łaski życia i szczęścia, ochrony nieba i hojnych darów losu .

< /div>

W tym chwalebnym i radosnym dniu prawosławna wiara weszła do twojego serca, gratulując chrztu. Niech los będzie dobry i jasny, niech życie obdarzy szczęściem i miłością, niech anioł zawsze cię chroni i utrzymuje.