Gratulacje z okazji chrztu

Urodziło się dziecko – to jest szczęście. Gorące gratulacje z okazji jednej z najbardziej wyjątkowych okazji w Twojej karierze rodzicielskiej – chrztu syna. Pozwól dziecku dorosnąć jako miła i wierząca osoba. Poprosimy Pana, aby od dziś Anioł Stróż nigdy nie opuścił twojego małego szczęścia.

Gratulujemy chrztu Twojego dziecka. Życzę, aby ścieżka prawosławna przez życie twoich okruchów była miła, łatwa i szczęśliwa. Pokój dla Twojej rodziny, wzajemne zrozumienie i zdrowie. Niech rodzice i rodzice chrzestni zawsze będą prawdziwą ochroną przed kłopotami i złą pogodą dla swojego dziecka, niech anioł stróż zawsze prowadzi twoje dziecko do światła dobrego samopoczucia.

Gratulujemy chrztu, ważnego wydarzenia, wspaniałego święta duszy. Teraz wiara prawosławna jest w twoim sercu, teraz Pan chroni cię i chroni przed trudnościami. Życzę, abyście nigdy nie zbaczali z dobrej ścieżki swojego szczęścia, życzę dobrego zdrowia i łaski życia. Niech twoje przeznaczenie będzie żywą rzeką, pędzącą strumieniem miłości i radości.

Dzisiaj nasze dziecko ma jeden z najważniejszych dni w swoim życiu, ponieważ przeszło sakrament chrztu.Córko, teraz jesteś pod ochroną swojego anioła stróża, który zawsze tam będzie, uratuje cię od wszelkich kłopotów i trudności oraz skieruje swoje skrzydło na właściwą ścieżkę. Teraz rodzice mają niewidzialnego, ale tak ważnego pomocnika w wychowaniu małej księżniczki. Uwierz w cuda, skontaktuj się ze swoim aniołem, zapytaj go lub podziękuj. Niech maluch wyrośnie na zdrową, wesołą i najszczęśliwszą dziewczynkę. Przed nią wciąż wiele rzeczy nieznanych i nowych. Pod opieką nieba wszystkie drogi są dla niej otwarte i zapewnione są bezpieczne trasy. Niech twoja rodzina będzie szczęśliwymi, szczęśliwymi wakacjami.

Rodzice pięknego synka, życzę Wam szczęścia i silnej rodziny. Proszę, zachowaj i chroń swoje dziecko, ponieważ naprawdę zasługuje na twoją ochronę. Życzę Państwu szczęśliwych wspólnych dni, kiedy będzie możliwość aktywnego rozwoju w wybranym kierunku. Przygotuj się na to, że synka będzie trzeba wykształcić, ale na pewno podziękuje Ci rozwijającym się charakterem i zdobywaniem podstawowych wartości, rozumieniem istniejącego świata. Drodzy Rodzice, pragnę Wam życzyć wyrośnięcia na syna, który stanie się prawdziwym przedstawicielem silniejszej płci, który będzie w stanie zaopiekować się Tobą i Twoją rodziną. Wierzę, że dla Ciebie wszystko się ułoży w 100%. Pan z pewnością poprowadzi cię właściwą ścieżką. Życzę szczęścia i wiary w świetlaną przyszłość. Proszę przyjąć moje szczere gratulacje z okazji chrztu.