Dziękuję za prezent

Taki prezent przekupiłby każdego, nawet osobę bez serca… Teraz możesz mnie prosić o co tylko chcesz!

Kochanie! Dziękuję za prezent! Po prostu mam głowę w chmurach ze szczęścia. Teraz jestem gotowy na wszystko, abyś był równie szczęśliwy!

Dziękuję, kochanie (imię osoby), za możliwość wybrania prezentu z takim szacunkiem.Twoja uwaga jest dla mnie bardzo cenna. Jak miło otrzymać od ciebie (imię prezentu) w tej chwili! Nie masz pojęcia, jak bardzo mnie ucieszyłeś! Dziękuję z głębi serca!

Dziękuję bardzo! Twoja uwaga i uczestnictwo są dla mnie bardzo ważne! Obiecuję, że nie zapomnę dobra, a w razie potrzeby na pewno odpowiem. To będzie moje główne podziękowanie!

Drogi przyjacielu! Twój prezent nie tylko mnie ucieszył, ale także zaskoczył. Opowiedział w jednej chwili o twoich uczuciach i był w stanie ujawnić mi znaczenie „przyjaźni” i „miłości”. Dziękuję za twoje wysiłki i uwagę.

Moja ukochana (imię osoby)! Dziękuję za prezent i za poświęcenie czasu i badań tylko po to, aby mnie zadowolić. Ta rzecz (lub nazwa prezentu) jest przesiąknięta wielką miłością i dlatego cieszy mnie teraz i będzie mogła mnie zadowolić przez bardzo długi czas! Nie masz pojęcia, jak wesoła i szczęśliwa jestem w mojej duszy! Dziękuję kochanie za (nazwa prezentu)!

Dziękuję bardzo za wspaniały prezent, w którym znalazła się Twoja uwaga, ciepło duszy i pragnienie zadowolenia mego serca. Bardzo podobał mi się Twój prezent, bo z jego pomocą udało Ci się nie tylko rozweselić mnie, ale także dać promyk radości i życzliwy uśmiech.

Bardzo się cieszę, że otrzymam od Ciebie prezenty! Tylko za każdym razem udowadniają, że masz wobec mnie poważne intencje. Dziękuję za asertywność i prawdziwą męskość!

Kochanie (imię osoby)! Dziękuję za to, że oprócz uwagi regularnie otrzymuję upominki, które są dla mnie potrzebne i ważne. Każdego wybierasz sercem i duszą, dlatego szanuję znaki Twojej uwagi. Dziękuję za miłość i przyjaźń!

Jaki jesteś odważny i silny! A jak pięknie jest ułożona twoja dusza! Tak się cieszę, że dałeś mi tę rzecz, że chcę odlecieć od emocji, które mnie przytłaczają! Dziękuję!

Jasne słowa wdzięczności za prezent z głębi serca

Dziękuję za prezent własnymi słowami

Drodzy Rodzice! Zawsze z przyjemnością otrzymuję od Was tak potrzebne i pożyteczne prezenty. Chcę, abyście wiedzieli, że Wasza uwaga jest dla mnie bardzo cenna. Dziękuję za nie zapominając o nauczycielach.

Dziękuję za uwagę, wysiłek i wspaniały prezent. Z wielką radością i szczerą wdzięcznością pragnę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony.Życzę Ci zdrowia i szczęścia w życiu, nieustannej kreatywności i geniuszu każdej myśli. Jeszcze raz dziękuję i przesyłam serdeczne pozdrowienia.