Dziękuję za prezent

Moja droga (imię osoby)! Dziękuję za wielkie zrozumienie, z jakim żyliśmy tak długo. Z którym wybrałeś dla mnie prezent. Więc nikt nie może mnie uszczęśliwić. Tylko ty „czytasz w myślach” i zawsze wiesz o moich „małych” snach.

Dziękujemy za kwiaty i prezent! Moje dzisiejsze wakacje nie byłyby takie cudowne, gdybyś w nich nie uczestniczył!

Tylko prezent bez powodu jest prawdziwym prezentem. Dziękuję, że sam jesteś prawdziwy i wiesz, jak zamienić najzwyklejszy dzień w wakacje!

Uwaga, którą mi dzisiaj poświęciłeś, jest mi bardzo droga! Doceniam Twój czas, opiekę i prezenty, które regularnie dla mnie robisz! Dziękuję z głębi serca!

Dziękuję! Jesteś naprawdę geniuszem: zawsze wiesz, jak mnie obdarować i jednocześnie opiekować się mną. Dlatego obok Ciebie zawsze czuję się szczęśliwa.Kocham Cię, jesteś najlepszy na świecie!

Dziękuję bardzo za prezent! Lubiłem go. Jak miło, gdy w życiu są ludzie, którzy wiedzą, że kochasz i którzy potrafią cię zadowolić, mile zaskoczyć. Dziękuję za twoje wysiłki, mój drogi człowieku. Życzę, aby w Twoim życiu było jak najwięcej radosnych chwil, prezentów powitalnych!

Drogi Mężu! Nie możesz sobie nawet wyobrazić, jak „zgadłem” z prezentem dla mnie. I nadal cieszę się, że mam bliską i ukochaną osobę, która potrafi „czytać w myślach” i rozpieszczać moją kobietę! Dziękuję nie tylko za (imię w prezencie), ale także za to, że zawsze tam jesteś!

Oryginalne słowa wdzięczności za prezent w prozie

Dziękuję za prezent

Jak miło jest otrzymywać prezenty na wakacjach! Bardzo dziękuję! Jestem pod wrażeniem Twojej serdeczności i hojności, Twojego pragnienia, by mnie zadowolić. nastrój w najbardziej opalizujących i radosnych kolorach. Niech Twoja życzliwość i dbałość o ludzi pomaga Ci w życiu. A także życzę Ci częstszego rozpieszczania przyjemnymi prezentami!

Dziękuję bardzo za prezent, za uwagę. Czy wiesz, jak szczęśliwe są słonie po kąpieli? Tu chodzi o mnie. Podobało mi się wszystko, dziękuję i życzę każdego dnia otrzymywania prezentów od życia i losu, od krewnych i przyjaciół, od dobrych i życzliwych ludzi.

Spiesznie dziękuję za bezcenny prezent.Dziękuję z głębi serca za taką uwagę i ciepło, które przeniknęło do mojego serca. Niesamowicie miło wiedzieć, że otaczają mnie tak wspaniałomyślni ludzie i otaczają mnie swoją opieką. Nigdy nie zapomnę Twojej dobroci, sprawia mi radość, że Cię mam!

Dobrze, że nasze prawo nie karze nadmiernej hojności. W przeciwnym razie stałbyś się przestępcą za takie prezenty. Dziękuję, naprawdę podziwiam twój wybór i uwagę na moje pragnienia.