Dziękuję za prezent

Twój prezent pokazuje, że znasz mnie lepiej niż ja. Aby poznać taką osobę, sam musisz być bardzo uważny i rozważny. Jestem naprawdę mile zaskoczona i cieszę się, że właśnie taka jesteś – troskliwa, uważna, szczera i troskliwa. Dziękuję za wszystko.

Dziękuję bardzo za tak wspaniały prezent. Bardzo się cieszę, że znalazłeś czas i chęć, aby poświęcić mi swoją uwagę, zastanowić się nad moimi zainteresowaniami i preferencjami. Udało ci się dojść do sedna. Jeszcze raz dziękuję mój drogi człowieku.

Nie mogę znaleźć słów, aby podziękować ci za tak imponujące prezenty. Twój dar napełnia mnie dumą, że otaczają mnie tacy szczerzy, życzliwi ludzie, z piękną duszą, z czystym sercem, którzy potrafią wykonywać piękne gesty. Jestem nieskończenie wdzięczna za zwrócenie szczególnej uwagi na moje gusta i danie mi dokładnie tego, co sprawi mi przyjemność przez długi czas.

Dziękuję za gratulacje, dotknęli mnie! Nawet nie sądziłem, że dziś będę mógł płakać z radości! Jakie cudowne emocje! Dziękujemy za możliwość doświadczenia i poczucia tego wszystkiego!

Najpiękniejsze słowa wdzięczności za prezent

Duszny
dziękuję za prezent, z głębi serca

(imię osoby)! Jak zawsze zaskakujesz i zachwycasz! Dziękujemy nie tylko za prezent, ale również za lata naszej przyjaźni.W końcu to ona jest najcenniejszą rzeczą, jaką możesz (możesz) mi dać! Przyznam Ci szczerze, że Twoje niespodzianki są dla mnie najbardziej wyczekiwane, przyjemne i wyjątkowe!

Twój prezent przypomni mi o najjaśniejszych chwilach mojego życia. Dziękuję za danie mi nie tylko rzeczy, ale przyjemnych wrażeń i ciepłych wspomnień, które pozostaną ze mną do końca życia.

Szerokość Twojej duszy jest tak ogromna, że ​​bez względu na wszystko zadowolisz nas swoimi prezentami, dzięki czemu przeżyjemy szczęśliwe chwile. Nasze życie jest tak wybredne, że takie jasne radości pozwalają nam stać się lepszymi, bardziej wdzięcznymi, milszymi. Dziękuję Ci za prezenty. Niech odpowiedzą wam dobrocią i światłem. Świetnie, że są tacy ludzie jak ty. Bogactwo i dobrobyt!

Twój prezent dla mnie to nie tylko chęć zadowolenia, ale także troska. Dziękuję za tę troskę i twoją wrażliwość.

Cieszę się, że tak rozważnie wybrałeś prezent. Właśnie tego chciałem. Dziękuję z całego serca za miłość i uwagę wyrażoną w tak cudowny sposób. Dziękuję!

Dziękuję za kreatywność, kreatywne podejście do wyboru prezentu, rozmach myślenia i chęć udekorowania moich urodzin. Wykonałeś świetną robotę, zaskakując mnie, imponując i zachwycając!