Dziękuję za prezent

Drogie mamusie i tatusiowie! Pragnę wyrazić moją wdzięczność za dar, który zrobiłeś dla mnie w tym dniu. Bardzo się cieszę, że zawsze tak robisz, abym nie czuł się zakłopotany.Chcę płakać z radości, że życie dało mi możliwość wychowywania dzieci tak wspaniałych ludzi.

Kochanie (imię osoby)! Twój prezent jest dla mnie bardzo cenny nie tylko ze względu na swoją wartość, ale także ze względu na swoje znaczenie. Zachowam, ochronię tak, jak zachowam i pokocham Twoje ciepłe nastawienie do mnie. Dziękuję!

Chcę Ci podziękować za wspaniały prezent! Mogę szczerze powiedzieć, że moje marzenie się spełniło. Uczucia szczęścia, jakie wywołała ta niespodzianka, nie da się wyrazić słowami. To źródło pozytywnych emocji i radości. Dziękuję bardzo!

Chcę wyrazić głęboką wdzięczność za tak wspaniały prezent! Niezmiernie się cieszę, że zawsze wkładasz w prezenty kawałek swojej duszy! Dziękuję za pozytywne emocje i wspaniały nastrój!

Dziękuję bardzo za tak wspaniały prezent. Ludzie mówią, że to nie prezent się liczy, tylko uwaga. Zgadza się, prawdopodobnie mówią. Ale bardzo się ucieszyłem, że otrzymałem od Ciebie ten prezent, w którym udało Ci się okazać nie tylko uwagę, ale także chęć stworzenia dla mnie pociechy i atmosfery radości. Ściskam Cię mocno i życzę, abyś zawsze pozostał taką wspaniałą osobą.

Tylko Twoje prezenty sprawiają, że czuję się piękna i szczęśliwa. Reszta zwykle sprawia, że ​​czuję się prosto – niezapomniana. Dziękuję, że możesz dać tak niesamowite wrażenia.

Co za nieoczekiwana niespodzianka dla mnie, gdy otrzymam prezent od kogoś takiego jak Ty. To zaszczyt! Zachowam to jako jasne wspomnienie tego wspaniałego dnia.

(imię znajomego)! Dziękuję za prezent, który z pewnością stanie się ważną rzeczą w moim życiu. Ty, jak nikt inny, umiesz mnie zadowolić i zaskoczyć! Kocham Cię za uwagę i dziękuję za niekończące się radosne chwile!

Jesteś najjaśniejszą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałem. Twoja fantazja jest niewyczerpana. A Twoje niespodzianki zawsze robią wrażenie. Dziękuję za jasne emocje, których nigdy nie masz dość.

Jakie piękne gratulacje, które dzieci przygotowały dla mnie dzisiaj! Nie mam wątpliwości, drodzy rodzice, że w większym stopniu jest to Wasza zasługa. Dziękuję, że zawsze jesteś kreatywny! Naprawdę to doceniam.

Zawsze mnie zdumiewało, że zamiast ładnie mówić, wolisz ładnie się zachowywać, wykonywać piękne gesty i dawać piękne rzeczy. Twoja umiejętność tworzenia piękna zawsze mnie zadziwia. Być może moje życie bez ciebie byłoby znośne, ale nigdy nie byłoby piękne. Dziękuję za twój talent do upiększania życia tych, którzy mają szczęście znaleźć się na twojej „orbicie”.