Dziękuję za prezent

Chcę podziękować za ten cenny i niezapomniany prezent. Moja wdzięczność płynie z głębi serca i duszy, na pewno będę nosił te emocje przez całe życie, bo są tak jasne, tak przyjemne.

Rodzice! Jesteście moimi najdroższymi ludźmi na świecie! Dlatego chcę Ci podziękować za to, że oprócz wspaniałych prezentów dałeś mi kiedyś życie! Bez Ciebie nie byłbym taki szczęśliwy (szczęśliwy)!

Wyrażam szczerą wdzięczność za okazaną mi uwagę, która znalazła swój wyraz w tym wspaniałym, gustownym prezencie. Wyrażam wdzięczność za kreatywne podejście do wyboru prezentu, dbałość o moje gusta i preferencje.

Pozwólcie mi wyrazić szczerą wdzięczność z głębi serca i dziękuję za te bezcenne chwile radości, które przyniosły mi Wasze cudowne, niesamowite prezenty, Wasza wzruszająca i życzliwa uwaga! Niech Twoje życzenia z pewnością powrócą z bajecznym szczęściem, magią i wspaniałym nastrojem. Bądź szczęśliwy, zadbaj o dobry ogień w swoich duszach!

Dziś pragnę wyrazić wdzięczność moim rodzicom w formie życzeń i słów pożegnania. Chcę, aby Bóg błogosławił wasze rodziny i chronił je od wszelkich kłopotów. Dziękuję za podarowanie mi tego prezentu w taki dzień! Przyjmę to z przyjemnością, aby w ten sposób okazać ci szacunek i wdzięczność.

Dziękuję bardzo za prezent! Nie ma słów, które oddałyby głębię mojej wdzięczności! To takie słodkie z twojej strony, że zgadłeś, co chciałem w prezencie. Dziękuję!

Najlepsze słowa wdzięczności za prezent z głębi serca

Dziękuję za prezent, z głębi serca

Tak, wakacje bez Twojego prezentu na pewno nie byłyby tak piękne i pogodne. Dziękuję za uwagę i chęć sprawiania radości.

Jakiego wspaniałego i taktownego męża mam! Nie każdy może zrobić takie prezenty swojej żonie! Ale kochanie, pamiętaj, że naprawdę doceniam każdą twoją uwagę i szczerze dziękuję za chwile szczęścia.

Mój drogi przyjacielu! Dziękuję za uwagę i troskę, z jaką mogłaś wybrać dla mnie ten prezent. Doceniam to i nieskończenie szanuję twoją uwagę! Napełniłeś moje życie radością i miłymi niespodziankami: dziś i zawsze!

Jak miło jest otrzymywać od Ciebie prezenty! Bardzo ich lubię! Jesteś uważną osobą, a to jest dziś rzadkością. Dziękuję za próbę uszczęśliwienia mnie.

Gdzie bylibyśmy, gdyby nie najlepsi ludzie wokół nas? Każdy z nich pozostawia swój niezatarty ślad. A dzisiaj nasi drodzy, jedyni, wyjątkowi przyjaciele są w pobliżu, za co dziękujemy bez końca! Dziękuję za Wasz gorący emocjonalny pęd, za szczere ciepło, za wspaniałe prezenty i niespodzianki. Miej dobry nastrój i bądź szczęśliwy!