Dziękuję za prezent

Dziękuję bardzo za tak wspaniały prezent! Jestem bardzo wdzięczny za twoją uwagę i te jasne emocje, które mi dzisiaj podarowałeś. Moje wakacje nie byłyby takie cudowne, gdyby nie twoja uwaga. Dziękuję!

Jak zawsze udaje ci się podbijać moje myśli bez zbędnych ceregieli! Otrzymawszy dziś od ciebie prezent, ponownie utonąłem w ciepłej rzece o nazwie „Szczęście!” Jesteś najbardziej uważny ze wszystkich ludzi na tej planecie! Jak bardzo się cieszę, że gratulacje trafiają do mnie.

Dziękujemy za prezent! To takie miłe, gdy coś Ci się podoba, zajmuje osobną niszę w duszy. Te emocje utrzymują nas przy życiu. Dziękuję!

Ten prezent jest bardzo cenny! Ale widzę w twoich oczach, że twoje intencje są szczere i tylko dobrze mi życzysz dając taki prezent. Dlatego przyjmę to z wdzięcznością! Dziękuję!

Twój prezent to prawdziwy prowokator zazdrości – jest oszałamiający. Staram się radować cicho i jak najmniej dyskretnie, aby nie gniewać losu i nie wzbudzać zazdrości moich przyjaciół. Jeśli uważasz, że nie jestem zadowolona – nie zwracaj uwagi. W moim sercu po prostu żywię się szczęściem. Dziękuję.

Dziękujemy za prezent! Jest po prostu wspaniały, moja królewska ukochana jest bardzo, bardzo zadowolona. Serdecznie dziękuję za opiekę i uwagę. Niech w Twoim życiu będzie wiele super prezentów!

Mamusiu i tatusiu – jesteście moim skarbem, jesteście dla mnie wszystkim! Jak trzeba umieć kochać, jak subtelnie wyczuwać pragnienia swojego dziecka, aby za każdym razem tak dokładnie odgadnąć prezent. Tak się cieszę, że mam tak troskliwych rodziców! Bardzo Cię kocham i z całego serca dziękuję! I przy tej okazji chcę jeszcze raz prosić Cię o wybaczenie za każdą łzę, którą wylałeś przeze mnie.

Rodzina i przyjaciele! Nie ma wystarczająco dużo słów, aby przekazać wam całą radość i wdzięczność, która ogarnia nasze serca w tym dniu. Dziękuję za miłe słowa i wspaniałe prezenty.Jesteśmy pewni, że uzupełnią nasze życie rodzinne, uczynią je wygodnym i przytulnym.

Chcę Ci z całego serca podziękować za tak wspaniały i doskonały prezent! Dziękuję losowi, że obok mnie są tacy niesamowici, uważni ludzie, którzy zawsze wiedzą, czego chcę! Będą mogli zadowolić, proszę i sprawić mi radość! Dziękuję bardzo!

Może nie nadałeś swojemu prezentowi żadnego ukrytego znaczenia, ale dla mnie ma to ogromne znaczenie. Zakładam, że stoi za tym Twój wspaniały stosunek do mnie. Dziękuję za tę postawę i za starania, by mnie zadowolić. Naprawdę odniosłeś sukces jak nikt inny!