Dziękuję za prezent

Mój świat stał się o wiele lepszy, kiedy wypełniłem go tobą! Jesteś moim szczęściem i inspiracją! Każdy Twój prezent dla mnie jest skarbem, który niezawodnie ukryję przed wzrokiem ciekawskich, bo naprawdę doceniam i cenię!

Dzisiaj podarowałeś mi nie tylko wspaniały prezent, ale także wielkie emocje, szczęście i dobry nastrój. Dziękuję za ten prezent i uwagę.

Drodzy rodzice! Nie ma wystarczająco ciepłych słów, aby podziękować za uwagę i niespodzianki, które regularnie mi dajesz. Dziękuję, że nigdy nie zapomniałeś pogratulować mi słów i prezentów. Dziękuję za oszczędzenie ani funduszy, ani pieniędzy.

Życie dało mi ciebie (imię osoby). A ten dar jest najcenniejszy. Dziękuję za uszczęśliwienie mnie swoimi niespodziankami. Szanuję wszelkie przejawy uwagi, ale Twoje są najlepsze i najcenniejsze. Dziękuję za przyjaźń i gratulacje!

Serdecznie dziękuję za prezent, za cenny prezent, za dbałość o moje pragnienia. Dziękuję za potraktowanie mnie ze zrozumieniem i oddaniem, pomagając spełnić moje marzenie. Nigdy nie przestanę dziękować Ci za ten bardzo ważny dla mnie prezent!

(imię osoby)! Udało ci się dać mi sen. Jestem szczęśliwa i nie do końca rozumiem, jakie mam szczęście, że mam tak kochaną osobę jak ty. Dziękuję za opiekę, wysiłek i ciężką pracę.Dziękuję!

Z poważaniem, z głębi serca dziękuję za miłe i przydatne prezenty, które właśnie zostały mi dostarczone. Bardzo mi się podobały. Dobrze, że są ludzie, którzy wiedzą i rozumieją, czego potrzebuję i co naprawdę może mnie zadowolić i zaskoczyć. Dziękuję bardzo za delikatną opiekę i szlachetne starania, moja droga, ukochana osoba. Życzę, aby w Twoim życiu było też więcej radosnych wydarzeń, prawdziwej miłości, troski, wzruszającej uwagi!

Bardzo się cieszę, że mam tak wspaniałych rodziców w mojej klasie! Cieszę się, że przy każdej okazji zwracacie na mnie uwagę i gratulujecie mi wszystkich świąt.Doceniam to i szanuję. Dziękuję bardzo!

Czułem miły ton w tym prezencie! A jeśli mam rację, po prostu daj mi wskazówkę, a sprawię, że będziesz najszczęśliwszą osobą na świecie! W międzyczasie chcę Ci serdecznie podziękować!

Proszę przyjąć moją najgłębszą wdzięczność za ten wspaniały prezent. Miło wiedzieć, że w moim życiu są ludzie tacy jak Ty: tacy, którzy znają mnie tak dobrze, że spełnili moje marzenie! Niech radość z dzisiejszego wydarzenia pomoże wam w dobrych uczynkach!

Przyjaciele i rodzina! Zaskoczyłeś mnie dzisiaj i zachwyciłeś swoimi prezentami. Ich koszt jest nie tyle ważny, co fakt, że każdy z nich starannie i starannie wybrałeś i uroczyście przekazałeś mi w tym dniu! Moje serce jest pełne radości i szczęścia, dzięki Tobie!